5 důvodů, proč si pořídit kvalitní batoh

Co vám to ve vašem šatníku chybí? O stylové oblečení není nouze, ale když náhodou potřebujete vzít více věcí a sáhnete po vašem batohu, tak se možná trochu zarazíte. Batoh nenosíte moc často a tak vždy zapomenete, že vlastníte poměrně nevzhledný kousek z nevalného materiálu. My vám přinášíme 5 důvodů, proč si pořídit skutečně kvalitní a stylový batoh, který vám výdrží velmi dlouho.

stylovy-batoh

  • O elegantní batohy není už v dnešní době nouze nouze. Čím dál tím častěji vídáme na ulicích stylové batohy. A není se čemu divit - do batohu se vám vše pohodlně vejde a šetří vaše záda. Jsou dokonce i takové batohy, které se hodí k elegantnímu oblečení.

 

  • Dámy, které pravidelně nosí kabelky, často velmi nadité a těžké, mohou dříve či později začít trpět na velké bolesti ramen a zad. To vše je dáno asymetrickým zatěžováním a nevhodným přetěžováním jedné strany těla. To samé platí i pro muže, kteří potřebují přenášet notebook, mnoho dokumentů a dalších věcí. V tomto případě je lepší tašky střídat. Jeden den můžete do práce vyrazit se stylovou brašnou a druhý den s elegantním batohem na zádech.

 

  • Dalším důvodem, proč sáhnout po batohu je prostor, který nám poskytne. Do batohu přehledně a prakticky seřadíte dokumenty, bezpečně uložíte notebook a ještě se vám tam vejde nějaká ta drobnost. Takže budete mít prázdné kapsy a volné ruce. 

 

  • Kožený batoh bude vaším univerzálním doplňkem při různých příležitostech. Vezměte jej na záda na pracovní schůzku k obleku nebo k džínám a triku na výlet. Uvolněte se a nebojte se kombinovat!

 

  • Dalším, ale určitě ne posledním důvodem, proč zvolit batoh, je to, že kvalitních a nadčasových doplňků není nikdy dost. Nemusíte se bát, že by vám batoh ležel nevyužitý ve skříni. Budete ho rádi střídat se svou běžnou taškou. Navíc - batohy, které jsme pro vás vybrali na Bagrack.cz jsou univerzální a hodí se pro pány i dámy.                                                                                                                                                                                                     

kozeny-batoh 

Pokud stále váháte, zda do kvalitního batohu investovat, rozhlížejte se v následujících dnech po ulicích a budete překvapeni, kolik krásných a stylových batohů kolem vás "projde". S výběrem na Bagrack.cz vám samozřejmě v případě vašeho zájmu rádi poradíme.