5 pražských kaváren, ve kterých se skvěle pracuje

Občas možná potřebujete změnit své pracovní prostředí, načerpat insipraci nebo se setkat s klientem na krásném místě, kde vám navíc připraví výbornou kávu a něco dobrého k tomu.

Pokud po něčem takovém toužíte a navíc jste z Prahy nebo tam pracovně dojíždíte, tak máte vyhráno. V Praze narazíte na skvělou kavárnu takřka na každém rohu a stačí si jen vybrat dle vašich požadavků. Vytipovali jsme pro vás pět kaváren, ve kterých vám práce půjde od ruky.

Café Neustadt

Klidný ostrov na rohu Karlova náměstí. Hipsterská kavárna, ve které není nouze o dobrou kávu a něco k zakousnutí by se také našlo (mají denní menu). Ale tady je to hlavně o tom, že lidé, které zde potkáte a tamní prostředí budou inspirací  samotnou pro vaši práci. 

adresa: Karlovo nám. 23/1

otevírací doba: PO - PÁ 9 - 23, SO 10 - 23, NE 10 - 20

WEB / FB / IG

fb-cafe-neustadt-1

Zdroj: Facebook Cafe Neustadt

Bistro Proti proudu

To pravé místo pro (nejen) snídaňovou schůzku s klientem. Jídlo, které zde ochutnáte vás dostane a už nebudete chtít chodit jinam. V tomto bistru budete obklopeni neuvěřitelně milou obsluhou a krásným, nicméně nerušivým prostředím, které ve vás podnítí kreativitu. 

adresa: Březinova 471/22, Karlín

otevírací doba: PO - PÁ 8:30 - 22, SO 9 - 18

WEB / FB / IG

bistro-proti-proudu

Zdroj: Bistro Proti proudu

Mamacoffee

Pro vyřízení pracovního telefonátu nebo rychlé schůzky ideální. Pokud se vám podaří podchytit méně rušný čas, tak je to ideální místo i pro práci. V Mammacoffee u Karlova náměstí doporučujeme vyběhnout do patra a najít si soukromí u jednoho ze stolečků. Během svého pracovního úsilí si můžete dopřát výbornou kávu, zákusek nebo i něco menšího k zakousnutí. Mají i další pobočky po Praze.

adresa: Vodičkova 674/6

otevírací doba: PO - PÁ 8 - 22, SO - NE 10 - 22

WEB / FB / IG

mamacoffee-fb

Zdroj: Facebook Mamacoffee Vodičkova

Kavárna co hledá jméno

Fenomén dnešní doby. Pokud jste tuto kavárnu ještě nenavštívili, tak popadněte svůj Macbook a utíkejte, co vám nohy stačí. Jestli někde, tak tady vymyslíte ten nejlepší projekt nebo dostanete skvělý nápad. A pokud ne, tak si pochutnáte alespoň na dokonalé kávě a vyfotíte si stylovou fotku na Instagram.

adresa: Stroupežnického 493/10

otevírací doba: PO 12 - 22, ÚT - SO 8 - 22, NE 9 - 19

WEB / FB / IG

kavarnacohledajmeno-fb

Zdroj: Facebook Kavárna co hledá jméno

Styl a interiér

Pokud sem zavítáte poprvé, tak se budete cítit jako v říši divů. Zabočíte z rušné ulice, projdete průchodem a ocitnete se v zahradě, jakou byste přímo v centru Prahy nejspíše nečekali. Usadit se můžete ve stínu některého z košatých stromů nebo v altánku a dát průchod vší kreativitě a nápadům, které se ve vaší hlavě líhnou. K tomu nějaký výborný dortík či polévku a budete v sedmém nebi a zároveň v úplném centru Prahy. Zázrak! 

adresa: Vodičkova 708/35

otevírací doba: PO - SO 10 - 22, NE 10 - 20

WEB / FB / IG

stylainterier-fb

Zdroj: Facebook Styl a Interier

Navnadili jsme vás a vyrazíte zítra s notebookem do některé z těchto kaváren? Dejte nám vědět, jak se vám tam líbilo!