Cestujte stylově s koženou cestovní taškou

 Cestujete často a rádi? Ať už se chystáte kamkoli a jakýmkoli dopravním prostředkem, ještě před každým novým dobrodružstvím přichází na řadu balení. Do zavazadla by se měly pohodlně vejít všechny potřebné věci, ale navíc by mělo dobře vypadat. Možná právě proto se do módy vracejí elegantní a praktické kožené cestovní tašky. Kvalita doplněná univerzálností a estetickým vzhledem je stále žádanější. A do čeho si nejraději zabalíte vy?

Není zavazadlo jako zavazadlo


Klasické kufry nebo tašky na kolečkách dávno nejsou jedinou možností, kterou můžete využít pro cestování. Nabízejí se rovněž prostorné brašny, batohy nebo zmíněné cestovní tašky do ruky. Zavazadlo se dá vybrat podle délky cesty, se kterou souvisí jeho obsah. Oblíbeným řešením je tak právě cestovní taška, která se hodí pro krátké i delší pobyty, přičemž však neztrácí nic ze své sofistikovanosti. Výhodou je nejen kvalitní kožené provedení, ale také unisexový vzhled. Vypadá dobře v rukou gentlemana, stejně jako mladé dámy. Potěší při služebních cestách i na dovolené – ani plně naplněná neohrozí váš bezchybný look.

cestovni-taska

Pozor na rozměry


... obzvláště pokud cestujete nízkonákladovými leteckými společnostmi. Aerolinky tohoto typu totiž povolují pouze malé zavazadlo, za klasický kufr si připlatíte a mnohdy i více, než stojí vaše letenka. Co s tím? Stačí využít ležérní tašku, která podtrhne váš cestovatelský outfit a splní normy letecké společnosti. Nejmenší povolené příruční zavazadlo vyžaduje jedna z aerolinek: 55 x 40 x 20 cm. Takové rozměry ne každý kufr splní. Nevýhodou kufříků může být i tvrdá skořepina, která tvoří jejich tělo. Kontrolnímu boxu se kufr nepřizpůsobí. Měkká cestovní taška, byť naplněná, ano. I to je výhoda a jedna z praktických stránek cestování s elegantní taškou v ruce.

cestovani-s-taskou

Velký módní návrat


Protože se společnost v této době vrací k tomu, co je léty prověřené, boom zažívají právě kožené tašky všeho druhu – kabely, brašny, tašky na notebook. Lidé se zaměřují na kvalitu, proto investují do zboží, které tento požadavek splňuje. Vždyť jsou to právě kožené doplňky a tašky, které svou životností předčí dnešní sortiment levného zboží i o celé generace. Pořiďte si takový doplněk i vy – doplněk, se kterým bude cestování zážitek. Jednou dokonce třeba i pro vaše děti.

Přejeme vám mnoho cestovatelských zážitků!