Čím potěšit muže k Vánocům?

Někdo si vybírání dárků přímo užívá a srší nápady, někdo naopak nemůže přijít na nic originálního. Většinou bývá větší problém vymyslet jedinečný dárek pro muže. Přinášíme vám pár tipů na dárky, které potěší každého stylového muže.

Barevné ponožky rozveselí každý outfitu

Jak lépe rozveselit elegantní oblek, než barevnými ponožkami, které jsou teď velkým hitem? Ať muž půjde na pracovní schůzku nebo pracovní oběd, tak v originálních ponožkách zazáří a zaujme. Vybírat můžete z rozličné škály barev, vzorů i typů ponožek - některé se hodí k obleku, jiné k džínům a košili. Můžete nakombinovat balíček ponožek pro různé příležitosti, ten poté převázat mašlí a stylový dárek je na světě! Inspirovat se můžete třeba na IG ponožek SocksInBox.

Barevné ponožky SocksinBox

Zdroj obrázku: socksinbox.cz

Diář pro zaneprázdněné businessmany

Bez plánování a zapisování se dnes už neobejde téměř nikdo. Pokud si muž, kterého chcete obdarovat potrpí na ruční zapisování schůzek a událostí, tak jistě ocení elegantní a přehledný diář. Dostatek prostoru a navíc dávku motivace najde v diáři Doller.

Motivační diář Doller

Zdroj obrázku: doller.cz

Stylová kožená taška

Zamyslete se nad tím, jaký má obdarovaný styl a při jaké příležitosti bude tašku nosit. Elegantní aktovku Solier by jistě ocenil každý student, který potřebuje mít notebook a další dokumenty stále při sobě. Chcete obdarovat muže, který si potrpí na styl dotažený do posledního detailu a často ? Prohlédněte si třeba tento kožený messenger bag - obsahuje vyztuženou kapsu na notebook, kapsu na dokumenty a přihrádky na mobilní telefon, vizitky a další drobnosti. Koženou cestovní tašku ocení muž, který často jezdí na kratší pobyty a s sebou potřebuje jen to nejnutnější.

Kožená cestovní taška v Kutné Hoře

Kniha, která inspiruje

Kdo by neocenil knihu? Vybírejte dle vkusu každého, ale pokud sáhnete po inspirativní knize například od Jan Melvil publishing, tak bude mít váš dárek zajisté úspěch. Zvlášť u mužů, kteří se zajímají o osobní rozvoj, zefektivnění své práce nebo o to, jak prorazit v podnikání uspějete.

Ukaž, co děláš od Jan Melvil

Doufáme, že vás naše tipy zaujaly a pomohou vám vybrat ten správný dárek. Máme tu pro vás jedno malé předvánoční překvapení.

Zúčastněte se naší soutěže a vyhrajte tašku!

Sledujte náš účet na Facebooku a Instagramu a dozvíte se vše potřebné. Budeme se na vaši účast těšit.