Stylová kožená pouzdra na notebooky

Notebook je součástí nejen pracovních dní mnoha z nás. Notebooky jsou stále tenčí a jejich přenášení nám usnadňují speciální taškynebo pouzdra. Z kanceláře do kavárny na pracovní schůzku, ze schůzky domů a tak pořád dokola. A při takovém přenášení je potřeba notebook chránit před nárazy, prachem a vlhkostí prostředí.

Pokud potřebujete notebook popadnout rychle do ruky a vydat se na schůzku, tak v pouzdru bude dostatečně chráněn a vy nebudete muset nést nic navíc. Na delší cestu, na které se vám nechce nést v ruce, můžete bezpečně uložený notebook v pouzdře umístit do tašky nebo do batohu a mít volné ruce.

Různé typy pouzder

Pouzder nebo obalů na notebooky existuje celá řada. Záleží na tom, jak často potřebujete notebook přenášet a na designu pouzdra, které se vám nejvíce líbí.

Kožené pouzdro na MacBook 13 černé dbramante1928 Skagen

Kožené pouzdro s jednou kapsou a uzavíráním na zip

Vložte dovnitř svůj Macbook, rychlým pohybem zatáhněte zip a už můžete běžet na pracovní schůzku. Navíc budete mít jistotu, že toto designové pouzdro nijak nenaruší váš outfit.

Kožené pouzdro i s kapsou na dokumenty a uzavíráním na klopu s magnety

Potřebujete prostor na víc? Důležité dokumenty vložíte do speciální kapsy a notebook do druhé.

Kožená taška na MacBook 13 světle hnědá dbramante1928 Silkeborg

Kožené pouzdro s uchy

Budete notebook přenášet celý den a chcete dostatečně pohodlnou tašku? Kožená taška se dvěma uchy, kapsou na dokumenty a vypolstrovanou kapsou na notebook bude to pravé.

Kožené pouzdro na MacBook 13 světle hnědé dbramante1928 Skagen

Jak se starat o kožené pouzdro

Nezapomeňte o své kožené pouzdro náležitě pečovat. Pečující prostředek prodlouží životnost kůže a vhodná impregnace nenechá nadměrnou vlhkost poškodit vaše kožené pouzdro. Více o tom, jak pečovat o kožené doplňky, se můžete dozvědět v tomto článku, kde jsme pro vás shrnuli základní doporučení.