Stylové dárky pro muže i ženy

Při každém vybírání dárku si lámete hlavu, čím udělat největší radost? Možná vám tento článek přinese trochu inspirace pro příští vybírání dárku, který rozhodně nezkončí na dně skříně!

Designové skvosty z naší domoviny

Originální náramky, kterými potěšite každého minimalistu. To jsou s důrazem na detail ručně vyráběné stylové náramky eMKa Prague, které mohou ozdobit zápěstí ženám i mužům. Můžete vybírat z variant stříbrných i pozlacených a spolehněte se, že skvěle padnou ke každému outfitu.

emka-prague

Zdroj: www.emkaprague.cz

Pokud chcete obdarovat ženu českým designerským oblečením, tak by vám neměla uniknout značka LaKlara . Perfektní látky a střihy, které lichotí dámským postavám a stanou se originálními kousky každého šatníku.

Milujete přírodní materiály a vzdušné střihy? Pak by vám neměl uniknout další počin šikovných českých ručiček - Košilela. Pokud sháníte výhraně pánskou módu, tak se určitě zaměřte na Algebra fashion. Začínali s košilema, ale teď u nich seženete i bundy. Důraz kladou na perfektní střih a zodpovědný přístup k životnímu prostředí.

Zážitek - co je víc?

Společné zážitky si většinou pamatujeme nejdéle a oceníme je tak více než většinu hmotných věcí. Proto se zasněte a vyberte ten nejkrásnější zážitek - co takhle luxusní wellness v nádherné přírodě? Obdarovaný bude mít jistě z voucheru na dny plné relaxu velkou radost. Pokud vás láká Šumava, tak věnujte pozornost stylovému penzionu Adamův dvůrPokud byste se raději vydali do Jizerských hor a zažili božské hýčkání, tak dejte šanci wellness hotelu V nebi.

adamuv-dvur-1

Zdroj: www.adamuvdvur.cz

Je možné, že nemáte čas na vícedenní zážitek, ale přesto chcete věnovat něco skutečně speciálního. A skutečnou specialitu můžete zažít i v našem hlavním městě - v Praze. Vydejte se na Žižkovskou věž, kde si prohlédnete Prahu z ptačí perspektivy z žižkovské Observatoře, která je 93 metrů nad zemí. Následně sestupte trochu níže a užijte si večeři v restauraci Oblaca.

Doufáme, že jsme vás trochu inspirovali a už nebudete při vybírání dárků zoufalí. Věřte, že darováním zážitku většinou můžete jen potěšit. Pokud chcete věnovat něco hmotného, zaměřte se na to, co vámi obdarovávaný ocení a využije v každodenním životě. Potřebuje plánovat a stále něco organizovat? Diářem nic nezkazíte a pokud zvolíte například Doller, který nemá pevně určené měsíce, může s ním začít pracovat kdykoliv v roce.