Vyražte na podzim za designem!

Čas letních výletů pomalu končí a s postupujícím podzimem máte možná chuť zajít na zajímavou výstavu nebo na akci  plnou designu a originálních produktů. O různé "markety" plné originálních předmětů a jejich tvůrců není v dnešní době nouze. Přijďte se inspirovat, čím obohatit svůj šatník, jaký originální dárek pořídit svým blízkým k narozeninám či blížícím se Vánocům nebo třeba jakým originálním šperkem či doplňkem rozzářit svůj outfit.

Tak pojďme na to. Které akce si nesmíte nechat ujít?

SLOU DAYS

WEB | Pobřežní 20a, Praha - Karlín | 23. - 24. listopadu 2018

Rádi byste trochu zpomalili? Užili si pohled na udržitelnou módu a udělali váš šatník trochu zodpovědnějším? Pak je tu právě pro vás akce SLOU DAYS. Součástí budou rozmanité přednášky a workshopy zaměřené právě na to, jak najít svůj styl, proč si pořizovat kvalitní oblečení a doplňky, které budete nosit možná celý život a další zajímavá témata. Vstupné 150 Kč.

Náš tip: Prodejci pro SLOU DAYS zatím nejsou odtajněni, tak sledujte jejich webové stránky, ať více, na co se můžete těšit.

DYZAJNMARKET

WEB | náměstí Václava Havla, Praha 1 | 8. - 9.  a 15. - 16. prosince 2018

Největší událost autorské tvorby u nás - přijďte si prohlédnout nespočet stánků autorské tvorby o dvou prosincových víkendech. DYZAJNMARKET probíhá několikrát do roka a vždy se děje něco nového - modní přehlídky, workshopy a různá hudební vystoupení vás dostanou do té pravé nálady. Vstup zdarma.

Náš tip: Až se na DYZAJNMARKET vydáte, tak si posviťte na bubibubi ties - tyto originální doplňky, kravaty nebo třeba kapesníčky do saka vás dostanou. Možná je to přesně to, co na zimu pro rozveselení vašich outfitů potřebujete!

CZECH DESIGN WEEK

WEB | Kongresové centrum Praha | 28. 11. - 2. 12. 2018

Přehlídka toho nejlepšího z nezávislé scény na poli designu. Budete zde moci obhlédnout to nejzajímavější z české a dokonce i zahraniční tvorby - a to jak z řad studentů, profesionálů, jednotlivců, ale i studií a firem. Vstupné 150 Kč.

Vyražte na některou z těchto akcí a uvidíte, že určitě objevíte originální kousky, kterými ozvláštníte svůj šatník. 

dyzajnmarket-praha

Zdroj: www.dyzajnmarket.com